HABERLER

 • Kırkkonaklar Televizyon Servisi

   Arçelik Televizyon Servisi Ankara – Televizyon Çalışmıyor Ve Açılmıyor Neden?

   
  En çok karşınıza çıkan arçelik,lg,samsung,vestel,sunny,axen televizyon çalışmıyor arızasıdır. Bizler bu arızada sizlerin kontrol etmeniz gereken bir kaç hususla ilgili gerekli neden bilgileriniz vereceğiz.
  A
  Önce televizyon çalışmadığında televizyonun bağlı bulunduğu fişleri çıkartıp bir kaç dakika sonra tekrar yerine takıp arçelik televizyon açılıp açılmadığına bakmanızdır. Bu şekilde bazen elektriklerin dengesiz gelmesi ve apartmanlarda bu tarz elektrik arızalarından kaynaklı çözüm oluşabilir.
   
  Üst satırda verdiğimiz işlemi yaptınız ve hala arçelik tv çalışmaz ise yine aynı şekilde televizyonun fişinin bağlı olduğu yerden söküp evinizde bulunan ufak bir aleti o prize takıp prizde elektrik devresi gelip gelmediğini kontrol ediniz. Eğer prizde elektrik var saç kurutma makinesini çalıştırıyor ise tekrar televizyon fişini ters çevirip takınız.
   
  Bu işlemler yapıldı ve arçelik televizyon hala çalışmıyorsa televizyon teknik servisi müdahale edip gerekli işlemleri yapması gerekir. Bizim firmamıza arçelik televizyon servisi ankara olarak ulaşırsanız servis uzmanları gelerek yerinde televizyon servisi hizmetini garantili bir yıllık parçalarınızı değiştirip sizlere yardımlarını güven içinde verirler.
   
  Verilen televizyon servisi teknik epikler özel servis olarak telefonken, beko, siemens, vestel gibi bütün markalara yerinde televizyon onarımı yapılmaktadır.
   
  Televizyonlar için arçelik televizyon ortasında çizgi çıktı, görüntü yok, renkler birbirine karıştı, ses var görüntü yok gibi bir çık arıza karşınıza çıkar bunlar bizler için basit arızlar olup anında sistemse müdahalemiz ile arçelik televizyon servisi uygunlukları ile beraber işleminizi yaparız.
   
  Ankara’da televizyon servisi destekleri marka ayırt edilmeden verilir arçelik markası dışında kalan diğer tüplü olan bütün televizyonlar içinde gerekli görüldüğünde televizyon tüpü değiştirilmesi ve renklerin karışması gibi arızalar için bireysel müşteri ve kurumsal olarak çalışan firma, şirket gibi yerlere şubesi olan yerlere de televizyon servisi toplu oteller için daha uygun fiyatlarla beraber verilir.
   
  Merkezi uydu sisteminden sinyal alan arçelik televizyon müşterileri ise kesinlikle arçelik televizyon servisi ankara’yı aramadan komşuları ile görüşüp veya apartman yönetimi ile televizyonlarına uydu sinyali geldiğinin sorularını sormalarıdır. Merkezi sistem uydularda arıza olduğunda bu bir televizyon arızası değildir. Tüm mahallesi ve caddesi ile sokaklar içinde geçerli olan tv servisi her zaman yanınızdadır.

  « Diğer haberler için tıklayınız